• O nás
 • Partneři
 • Reference
 • Novinky
 • Akce a semináře
 • Kontakty
 • Support
 • Servisní portál
 • MHM Continuous Cloud Infrastructure

  Navigace

 • Partneři
 • Reference
 • Novinky
 • Akce a semináře
 • Kontakty
 • Support
 • Servisní portál
 • Kontaktní informace

  MHM computer a.s.

  U Pekáren 4/1309
  102 00 Praha
  Česká republika

  email: zc.mhm@ofni

  tel:  +420 267 209 111
  fax: +420 267 209 222


  Novinky

  Case study: Raiffeisenbank/HDS/MHM computer

  PDF Soubor ke stažení

  Valná hromada společnosti MHM computer a.s. schválila změnu formy listinných akcií na akcie zaknihované, viz:

  Ihned.cz


  HP Promoakce na služby HPE  Tisková zpráva  COMMVAULT

  18. června 2015 uspořádala společnost CommVault tiskovou konferenci, kde oznámila uzavření strategického partnerství s naší firmou. Cílem tohoto partnerství je rozvíjet a poskytovat odborné znalosti pro oblast cloudových služeb správy dat na českém trhu.


  CommVault si MHM computer zvolil za svého strategického partnera zejména s ohledem na rozsah a hloubku zkušeností, které MHM má v oblasti ochrany dat a také s ohledem na schopnost fungovat jako středisko konzultačních, implementačních a školicích služeb.


  "CommVault skvěle zapadá do našeho portfolia. S produkty, jako je Simpana, můžeme navrhovat a stavět nová vyspělá řešení pro zálohování a ochranu dat a pomáhat společnostem, jako je DataSpring, při rozvoji moderních zálohovacích služeb s vysokou dostupností v oblasti infrastrukturního cloudu pro zákazníky ve střední a východní Evropě" říká generální ředitel a spolumajitel společnosti MHM computer Pavel Miloschewsky.


  Bližší informace k partnerství a o spolupráci společnosti MHM computer, CommVault a DataSpring naleznete zde v přiložené tiskové zprávě.

  CommVault tisková zpráva.pdf

  Přečtete si také:

  http://channelworld.cz/novinky/commvault-se-opira-do-stredoevropskeho-trhu-pomuze-mu-mhm-14076

  http://www.itbiz.cz/clanky/mhm-se-stala-strategickym-partnerem-spolecnosti-commvault

  http://www.rmol.cz/novinky/mhm-partnerem-spolecnosti-commvault-pro-cesky-trh

  http://www.seznam.name/rss-clanek-18003409/2015-06-22/commvault-se-opira-do-stredoevropskeho-trhu-pomuze-mu-mhm.html

  http://www.itpoint.cz/dataspring/clanky/?i=cloudove-dorucovana-sluzba-pro-spravu-dat-10287


  MHM opět pomáhá potřebným

  MHM se celoročně zapojuje do několika projektů na podporu zdravotně a mentálně postižených. Nyní jsme před Vánoci oslovili dvě sdružení, aby vyrobila dárkové předměty pro naše zákazníky. Tyto dárečky každého určitě potěší, člověk si jich bude vážit, neboť vše je ruční práce a tito lidé si zaslouží být za svou práci náležitě odměněni.

  Sociální firma Progrespo (www.progrespo.cz) v současné době zaměstnává 23 lidí s těžším zdravotním, převážně mentálním postižením ve Staré Boleslavi a v Praze. Vyrábíme originální dárkové keramické předměty a batikované tašky, dále kompletujeme plastové zátky. Ve spolupráci s občanským sdružením Nezávislý život o.s. (nezavislyzivot.cz) podporujeme lidi s mentálním postižením v přechodu z ústavní péče do běžného života. Hlavním cílem naší společnosti je dát lidem s postižením placenou práci, abychom je tím podpořili v jejich vstupu do samostatnějšího způsobu života.


  Občanské sdružení Horizont, o. s., (www.oshorizont.cz) poskytuje registrovanou sociální službu v sociálně terapeutických dílnách v Písku a v Protivíně osobám s mentálním a kombinovaným postižením. Zajišťují takovou pomoc a podporu, kterou lidé potřebují pro svůj plnohodnotný život. Souběžně s poskytovanou službou realizuje i jedenáct chráněných pracovních míst pro lidi se zdravotním postižením v dílnách: textilních, tkalcovských, keramických a ve výtvarném ateliéru.  Mistrovství ČR v inline slalomu


  Kralupy nad Vltavou, září 2012
  - Společnost MHM computer a.s. sponzorovala Mistrovství ČR a Finále CILA cupu 2012. O víkendu 15. - 16. září změřily své síly špičky inline slalomářů různých věkových kategorií s celkovým rozpětím 6 až 52 let, premiérově se uskutečnil také jednokolový obří inline slalom. Vítězům gratulujeme.


     


  Jubilejní desátý ZIBI CUP

  Konopiště, srpen 2012 - MHM computer a.s. sponzorovala benefiční golfový turnaj ZIBI CUP, díky kterému se již zrealizovalo mnoho významných projektů jako například výstavba domu pro pěstounské rodiny, zakoupení mikrobusu přizpůsobeného pro přepravu dětí s handicapem a nezapomnělo se ani na seniory pořízením automobilu pro Senior dopravu.